باطری لیفتراک

باطری لیفتراک

باطری لیفتراک

باطری لیفتراک وسیله‌ای متشکل از یک یا چند سلول الکتروشیمیایی با اتصالات خارجی است که برای تامین انرژی دستگاه‌های الکتریکی مانند استاکرهای برقی، پالت تراک ها، ریچتراک و لیفتراک های برقی استفاده می‌شود. تاریخچه‌ی کشف باتری به دوره‌ی اشکانیان در تیسفون (حوالی بغداد امروزی) می‌رسد. هر یک از این سلول های باطری دارای ولتاژ 2 ولت بوده و برای تامین ولتاژ مورد نیاز لیفتراک این سلول ها با هم سری شوند تا ولتاژهای 12، 24، 36، 48، 72 و 80 را که در لیفتراک ها بسیار رایج هستند را تولید نمایند.

باطری های مورد استفاده در لیفتراک از نوع قابل شارژ می باشد که در دو مدل اسیدی – سربی و لیتیومی به بازار عرضه می شوند باطری های لیتیومی مورد استفاده در لیفتراک های برقی دارای راندمان و طول عمر بالا می باشند ولی بدلیل قیمت بالای این نوع باطری ها، از باطری های لیفتراک اسیدی – سربی بطور معمول در لیفتراک های برقی استفاده می شود.

باطری اسیدی گونه‌ای از باتری قابل شارژ است که در سال ۱۸۵۹ توسط فیزیک‌دان فرانسوی، گاستون پلانته اختراع شد. علی‌رغم ذخیره انرژی کم نسبت به وزن و حجم آن، به‌دلیل هزینه پایین و عرضه زیاد در وسایل نقلیه مورد استفاده قرار می‌گیرد. این باتری‌ها پس از دشارژ، با عبور جریان در جهت مخالف جریان دشارژ، به صورت الکتریکی قابل شارژ می‌باشند، عمر این باتری بیشتر از ۵ سال است و بارها می‌توان آن‌ها را شارژ و دشارژ کرد.

باطری لیفتراک

فروش باطری لیفتراک

یکی از اصلی ترین و مهم ترین گزینه ها برای خرید و انتخاب یک باطری لیفتراک با کیفیت، مشاوره تخصصی و صحیح قبل از خرید در این زمینه می باشد، در همین راستا این مجموعه با اتکاء به کارشناسان متخصص خود در خصوص خرید باطری لیفتراک در خدمت شرکت ها و کارخانجاتی می باشد که نیازمند این محصول می باشند.

هایپر صنعت تبریز بصورت تخصصی در زمینه فروش باطری لیفتراک برقی اقدام به فروش این نوع محصول  از برندهای معتبر جهانی نموده است و در حال حاضر به عنوان یکی از بزرگترین مجموعه ها در تامین این نوع باتری در کشور مطرح بوده و در اسرع وقت قادر به پاسخگویی و ارسال محصول به تمام نقاط کشور می باشد. باطری های لیفتراک این شرکت جهت استفاده در انواع لیفتراک ، پالت تراک ، استکر ، ریچ تراک و بالابرهای برقی در دو استاندارد BS و DIN تولید و عرضه می گرد.

جهت مشاوره و  کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان این شرکت در ارتباط باشید.

    خانهخدماتفروشگاهتماس