پالت تراک برقی

پالت تراک برقی | فروش و نمایندگی خدمات پس از فروش انواع پالت تراک برقی

پالت تراک برقی

پالت تراک برقی که در بازار به نام جک پالت برقی نیز شناخته می شود، یکی دیگر از تجهیزات انبارداری می باشد که به وفور در صنایع بهداشتی، مواد غذایی و همچنین شرکت های داروسازی مورد استفاده قرار میگیرد . پالت تراک ها در حالت کلی برای جابجایی پالت ها در مسافت های طولانی استفاده می گردد و به سه صورت بدون پلتفرم، با پلتفرم(سکوی مخصوص ایستادن اپراتور) و به صورت اپراتور نشسته تولید و روانه بازار مصرف می گردند. در پالت تراک های برقی عملیات جابجایی طولی و همچنین عملیات بالابری بار توسط سیستم هیدرولیک تعبیه شده در این دستگاه که توسط مدارات الکترونیکی کنترل می گردد و با کمک دسته جویستیکی که در اختیار اپراتور قرار دارد انجام می گردد.

شرکت های مطرح در امر جابجایی موارد اقدام به طراحی و تولید انواع پالت تراک در تناژهای متنوعی کرده اند که از آن جمله می توان به :

اشاره نمود. هر پالت تراک دارای مشخصات فنی مختص به خود می باشد اما در حالت کلی بسیاری از پالت تراک ها دارای ویژگی های زیر هستند:

 

تناژهای پالت تراک ها عموما از 1.5 تن شروع شده و تا 3.5 تن ادامه دارد که به نابه درخواست مشتری قابل تامین می باشد. هایپر صنعت تبریز  با حضور بیش از دو دهه در زمینه تامین انواع تجهیزات انبارداری از جمله جک پالت دستی، استاکر دستی، نیمه شارژی و شارژی و انواع لیفتراک های برقی، دیزل و دوگانه سوز و با مطالعه بازار مصرف و با کمک مدیران خبره خود اقدام به واردات انواع پالت تراک های برقی نموده است، این تجهیزات با گارانتی و خدمات پس از فروش در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص انواع جک پالت برقی(پالت تراک برقی)، درخواست کاتالوگ، صدور پیش فاکتور و ارسال مشخصات فنی می توانید با کارشناسان فروش این مجموعه در ارتباط باشید.

 

قیمت پالت تراک | قیمت پالت تراک دستی | پالت تراک برقی قیمت | فروش پالت تراک | پالت تراک دستی | پالت تراک برقی سپاهان | قیمت فورک پالت 

    خانهخدماتفروشگاهتماس