الحاقیه لیفتراک

الحاقیه های لیفتراک یک جزء حیاتی در جابجایی مواد هستند. بدون آنها، جابجایی بارهای خاص غیرممکن خواهد بود. با این حال، الحاقیه ها اغلب نادیده گرفته می‌شوند، که منجر به عملیات‌های برنامه‌ریزی نشده و آسیب احتمالی به کالاها، یا بدتر از آن آسیب شخصی می‌شود.

از آنجایی که انواع مختلفی از الحاقیه لیفتراک در دسترس است، بسیار مهم است که نوع صحیح آن را برای برنامه خود انتخاب کنید زیرا می تواند منجر به حمل ایمن تر، کاهش آسیب محصول و افزایش بهره وری شود. برخی از متداول ترین اتصالات لیفتراک را گردآوری کرده ایم تا به شما در انتخاب درست کمک کنیم. در صورت نیاز به مشاوره بیشتر با کارشناسان فروش این شرکت در ارتباط باشید.

ساید شیفت لیفتراک

ساید شیفت لیفتراک یکی از رایج ترین الحاقیه هایی هست که امروزه مورد استفاده قرار می گیرند. بسته به ظرفیت لیفتراک، ساید شیفت امکان جابجایی جانبی بار را از 200 ± میلی متر می دهند. این به شما امکان می دهد بار را از یک طرف به سمت دیگر جابجا کنید، بنابراین می توانید تنظیمات کوچکی را در تراز پالت انجام دهید، بدون اینکه کل لیفتراک را حرکت دهید.

مزایا:

صنایع مورد استفاده:

فورک پوزیشنر لیفتراک

تقاضا برای کارهای جابجایی مواد به طور فزاینده ای پیچیده تر می شود. فورک پوزیشنر لیفتراک به شاخک های لیفتراک اجازه می دهد تا به صورت هیدرولیکی به هم نزدیک و یا از هم دو شوند از مزایای این الحاقیه می توان به جابجایی انواع پالت و همچنین بارهایی که از لحاظ ابعادی عریض می باشند و نیاز به فاصله گرفتن شاخک ها برای تعادل بیشتر بار می باشد، استفاده کرد.

این مزیت به اپراتور اجازه می دهد تا برای جابجایی موثرتر، شاخک ها را با پالت ها سریع تر تراز کند. این اتصالات لیفتراک با ظرفیت حمل و نقل بیشتر هر لیفتراک انعطاف پذیری و بهره وری را افزایش می دهد.

مزایا:

صنایع مورد استفاده:

رول گیر لیفتراک

الحاقیه رول گیر لیفتراک به شما این امکان را می دهد که بهره وری را در عملیات جابجایی کاغذ خود بدون اینکه آسیبی به رول وارد شود، افزایش دهید. این الحاقیه لیفتراک که با در نظر گرفتن حداکثر کارایی طراحی شده اند، معمولاً در صنایع کاغذ و چاپ استفاده می شوند و برای انواع مختلف ماشین آلات از جمله لیفتراک مناسب هستند.

مزایا :

صنایع مورد استفاده:

عدل گیر لیفتراک

یکی دیگر از الحاقیه های لیفتراک که در صنعت زیاد استفاده می شود می توان به عدل گیر لیفتراک اشاره نمود. این الحاقیه اکثرا در اقلام بسته بندی نرم مانند پشم، پنبه، کاغذهای باطله، منسوجات، کهنه، یونجه، پشم سنگ و ضایعات کار استفاده می شود،این الحاقیه بجای شاخک های لیفتراک بر روی دکل لیفتراک نصب می شود و توسط دو صفحه ای که روی خود تعبیه شده است با باز و بسته شدن هیدرولیکی که فرمان آن توسط اپراتور صادر می شود می توان عدل ها را بلند و جابجا نماید. عدل گیر لیفتراک به دو صورت ثابت و گردان تولید و در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.

در جایی که چندین عدل روی هم چیده شده اند، صفحات نازک بازوهای گیره عدل گیر به آنها اجازه می دهد تا به راحتی از میان بارهای فشرده شده عبور کنند تا امکان جداسازی آسان عدل ها فراهم شود، این توانایی باعث افزایش ایمنی عملیاتی، کارایی و بهره وری می شود.

بشکه گیر لیفتراک

بشکه گیر لیفتراک برای حمل انواع بشکه بدون پالت و به صورت ایمن با لیفتراک استفاده می شود. این نوع الحاقیه انواع مختلفی دارد که در بازار به اسم های بشکه گیر مکانیکی لیفتراک و بشکه گیر هیدرولیکی شناخته می شوند . بشکه گیر ها مکانیکی الحاقیه هایی هستن که بصورت کشویی بر روی شاخک های لیفتراک قرار میگیرند و توسط چنگال و مکانیزمی که در ان تعبیه شده می توانند بشکه های فلزی و پلاستیکی را بلند و جابجا نمایند. بشکه گیر های هیدرولیکی هم بجای شاخک لیفتراک نصب می گردند و توسط اهرم هایی که داخل کابین لیفتراک در اختیار اپراتور قرار میگیرند می تواند بشکه ها را گرفته و در صورتیکه قابل گردان بودن داشته باشند می توانند بشکه ها را علاوه بر جابجایی تخلیه نیز نمایند.

کفشک لیفتراک

در صورتیکه نیاز به افزایش طول شاخک لیفتراک باشد بهترین و مقرون بصرفه ترین حالت استفاده از کفشک لیفتراک می باشد. این نوع الحاقیه ها می توانند خیلی راحت بصورت کشویی به شاخک های لیفتراک اضافه شوند و طول بیشتری برای پشتیبانی بهتر از بار اضافه می کنند. کفشک لیفتراک توسط پین هایی که در انتهایی خود دارند به شاخک لیفتراک بسته و محکم می شوند تا در هنگام استفاده نتوانند سر بخورند.

قبل از انتخاب روکش شاخک، باید عرض و ضخامت شاخک های لیفتراک خود را اندازه گیری کنید. لطفاً توجه داشته باشید: طول کفشک هرگز نباید از 66٪ طول شاخک فعلی تجاوز کند زیرا در صورت رسیدن به حداکثر ظرفیت باعث واژگونی لیفتراک می شود.

مزایا :

صنایع مورد استفاده:

شاخک گردان لیفتراک (Fork Rotators)

این الحاقیه بسیار مفید به شما این امکان را می دهد که در هنگام جابجایی بارها، شاخک ها را به صورت هیدرولیکی 360 درجه در یک حرکت چرخشی بچرخانید. بهترین استفاده برای معکوس کردن و تخلیه بارها، به بهبود بهره وری کمک می کند. شاخک گردان ها به سرعت یک بار را معکوس می کنند و شاخک ها را با حرکت دورانی به حالت عمودی برمی گرداند و به تخلیه بار افقی روی پالت کمک می کنند.

صنایع مورد استفاده:

 

    خانهخدماتفروشگاهتماس