لیفتراک برقی

لیفتراک برقی

لیفتراک برقی

لیفتراک برقی

لیفتراک را می توان از جمله ماشین های صنعتی پرکاربرد در صنایع دانست که برای حمل، جابجایی و تخلیه و بارگیری بارهای سنگین در شرکت ها و کارخانجات دانست. در این میان لیفتراک های برقی بدلیل آلودگی محیطی و صوتی بسیار پایین به وفور در شرکت های مواد غذایی و بهداشتی و همچنین سردخانه ها بکار برده می شوند. با اینکه لیفتراک های برقی را می توان در محیط های باز خارج از سالن نیز بکار گرفت ولی بیشتر علت عدم تولید آلودگی، صدای کم تر، کوچک بودن و قدرت مانور خوب در انبارها و مکان های سربسته استفاده می شود.

لیفتراک های برقی از باطری های قابل شارژ اسیدی – سربی و یا لتیومی استفاده می کنند که با هر بار شارژ می تواند یک شیفت کاری نیروی محرکه لازم برای حرکت و بالابری دستگاه را تامین نماید

مزایای لیفتراک برقی

مزایای اصلی این لیفتراک ها عبارتند از :

  • کاملا عاری از آلایندگی گازهای گلخانه ای هستند.
  • سر و صدای بسیار کم تولید می کنند.
  • راندمان بسیار بالاتر از موتورهای احتراق داخلی دارند.
  • قیمت موتورهای الکتریکی آنها کم است.
  • بدلیل استفاده کم از قطعات مکانیکی هزینه های سرویس و نگهداری آنها پایین است.

از مشکلات این نوع لیفتراک ها می توان به عدم بکارگیری این لیفتراک در حین شارژ اشاره نمود . باطری لیفتراک برقی برای اینکه بتواند نیروی الکتریکی یک شیفت کاری را تامین نماید نیاز به شارژ  ساعته دارد که عملا لیفتراک در این زمان قابل استفاده نمی باشد. البته برخی شرکت ها با خریداری باطری یدکی این مشکل را برطرف کرده اند که در حین شارژ باطری، لیفتراک از باطری جایگزین استفاده می نماید و بدین ترتیب می توان به صورت مداوم از لیفتراک استفاده نمود.

همانطور که اشاره شد لیفتراک های برقی معمولا در صنایع غذایی، بهداشتی و سردخانه ها بکار گرفته می شود که معمولا پالت هایی که در این نوع شرکت های می باشند زیاد سنگین نبوده و برای همین منظور تناژی که برای لیفتراک برقی مورد نیاز می باشد همانند لیفتراک های دیزل زیاد نمی باشد. لیفتراک های برقی در انواع مختلف 1.5، 1.8 و 2 و 2.5 و 3 تن تولید می شوند، بنابراین از لحاظ ابعادی نیز این لیفتراک های بزرگ نبوده و همین امر باعث می شود قدرت مانور پذیری دستگاه افزایش یابد.

برخلاف لیفتراک های دیزل و دوگانه سوز، لیفتراک برقی از قطعات کمتری برای تولید نیروی محرکه الکتریکی استفاده می کند، از اجزا لیفتراک های برقی می توان به باطری لیفتراک، موتور های الکتریکی، برد کنترل لیفتراک اشاره نمود که باعث کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری لیفتراک می گردد.

فروش لیفتراک برقی

هایپر صنعت تبریز بعنوان یکی از مجموعه های فعال در زمینه واردات، تامین و فروش انواع لیفتراک برقی می باشند. رنج محصولات این مجموعه را در زمینه لیفتراک های برقی، تناژ های 1 تا 3.5 تن از برندهای معتبر جهانی نظیر تویوتا، کوماتسو، تشکیل می دهند که بصورت صفر و کارکرده و با دکل های متنوع با توجه به نیاز مشتری پیشنهاد داده می شوند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در زمینه خرید انواع لیفتراک برقی می توانید با کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید

فروش لیفتراک برقی | لیفتراک برقی قیمت | لیفتراک برقی 3 تن | لیفتراک برقی ایرانی | مشخصات لیفتراک برقی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    خانهخدماتفروشگاهتماس