اورهال و بازسازی انواع لیفتراک

اورهال و بازسازی انواع لیفتراک

اورهال و بازسازی انواع لیفتراک

دستگاه لیفتراک از سرمایه های شرکت هایی می باشد که از این تجهیز برای حمل و جابجایی مواد استفاده می کنند و بدون حضور لیفتراک این عملیات با اخلال مواجه خواهد شد. دیگر دوران اینکه لیفتراک های قدیمی و یا از کار افتاده در یک گوشه از شرکت ها و یا کارخانجات بمانند و خاک بخورند به پایان رسیده است. شما میتوانید با اورهال کردن ارزشی چند برابر به لیفتراک بدهید و این دستگاه را به مدار شرکت برای استفاده بازگردانید. اگر اطلاعات کافی در این زمینه ندارید و می خواهید با سریع ترین زمان و کمترین هزینه بازسازی خودروی خود را انجام دهید یکی از اقدامات مهم مراجعه به یک شرکت معتبر است که مشکل لیفتراک شما را بطور اساسی حل کند.

اورهال چیست ؟

اورهال (overhaul) یا بازآماد، تعمیرات اساسی هر چیزی می‌تواند باشد، از کوچکترین قطعات و لوازم مکانیکی و الکترونیکی گرفته تا دستگاه‌ها و ابزار صنعتی. اورهال، کاری کاملا تخصصی می‌باشد. مخصوصا در عصر حاضر و با توجه به پیچیدگی دستگاه‌های صنعتی. یک پروژه اورهال می‌بایست از نیروهای متخصص مکانیک، الکتریک، الکترونیک، صنایع و ایمنی استفاده نماید.

اورهال لیفتراک

با توجه به شرایط بد اقتصادی و همچنین قیمت بسیار بالای لیفتراک ، مدیران این نوع شرکت ها بجای خرید مجدد لیفتراک نو، بدنبال بازسازی و اورهال لیفتراک خود با کمترین قیمت و با بالاترین کیفیت می باشند. هایپر صنعت تبریز با در نظر گرفتن در زمینه بازسازی و اورهال کامل دستگاه های فرسوده و از رده خارج شده با کمترین دستمزد، این اطمینان را به شما مشتریان محترم می دهد که بتوانیم این خدمات مهم را به نحو احسن انجام دهیم تا بتوانیم رضایت و کیفیت کار خود را در این صنعت به نمایش بگذاریم.

از جمله فعالیت های این مجموعه میتوان به موارد زیر اشاره نمود :

مراحل اورهال لیفتراک

صافکاری و نقاشی به منظور آماده سازی بدنه و ظاهر لیفتراک اولین مرحله اورهال لیفتراک می باشد. شما باید در ابتدا قصد خود را مشخص کنید که آیا می خواهید ظاهر فعلی لیفتراک خود را تمیز و نو کنید یا نه؟ با اینکه ظاهر لیفتراک در عملکرد آن تاثیری نخواهد داشت، با این حال صافکاری و نقاشی لیفتراک علاوه بر زیبایی ظاهزی تاثیر بسزایی در نگهداری از لیفتراک خواهد داشت.

در ابتدا همه قطعات خارجی لیفتراک و هر چیزی که در ظاهر لیفتراک وجود دارد جدا می شود. بعد از آن نوبت خارج کردن قطعات داخلی از جمله اکسل لیفتراک، گیربکس لیفتراک و موتور لیفتراک و همچنین جداسازی دکل و تمامی قطعاتی است که به شاسی وصل می شوند می رسد.  سپس قسمت هایی که شامل پوسیدگی و زنگ زدگی هستند را با سمباده زدن و تراشیدن رنگ برطرف می کنیم.

مرحله صافکاری باید در تمام قسمتهای لیفتراک از جمله قسمت شاسی و کف لیفتراک انجام شود. سپس در مرحله بعد رنگ کردن لیفتراک آغاز می شود. اگر شما این کار را به یک نقاش حرفه ای بسپارید دیگر کسی متوجه نخواهد شد که لیفتراک شما دوباره رنگ شده زیرا صافکاری و نقاشی لیفتراک از مراحل بسیار مهم و حساس اورهال لیفتراک می باشد که باید توسط یک شخص متخصص انجام شود.

در این مرحله از اورهال لیفتراک خدمات مکانیکی تخصصی از جمله تعمیر اساسی موتور و گیربکس انجام می دهد. در اورهال لیفتراک تعمیرات سرسیلندر، تعویض رینگ پیستون ها، تعویض بلوک سیلندر و یا تعمیر آن، اویل پمپ و واتر پمپ، تعویض ترموسات، دسته موتورها و… می شود. همچنین در گیربکس لیفتراک

صفحهات گرافیتی و آهنی ، توربین، دنده گیربکس، گلدونی، سیل کیت ها، دنده ها، چهار شاخ گاردان و تمامی قطعات بدقت بررسی در در صورت نیاز تعمیر و یا تعویض می گردند

باید توجه داشته باشید که این کار باید توسط افراد مجرب و متخصص انجام شود تا از بروز هر گونه مشکل و اشتباهاتی جلوگیری شود؛ زیرا که کوچکترین مشکل یا اشتباهی برای شما هزینه اضافی در بر خواهد داشت.

خدمات تعمیرات برقی و باتری سازی لیفتراک مرحله بعدی اورهال لیفتراک می باشد که شامل: اصلاح سیم کشی لیفتراک، تعویض یا تعمیر دینام، تعویض تسمه دینام، تعمیر چراغ های لیفتراک، تعویض باتری، تعویض وایر و شمع ها، دلکو، استارت و … می شود.

یکی از قسمتهایی که راننده لیفتراک دائما با ان سر و کار دارند می توان به صندلی لیفتراک اشاره نمود، به همین دلیل هم سعی می شود که برای این راننده ها بهترین و راحت ترین صندلی، تولید و بر روی دستگاه نصب شود تا در هنگام رانندگی طولانی مدت دچار خستگی نشوند. انتخاب صندلی خوب برای بعضی راننده ها به اندازه انتخاب خود لیفتراک مهم است. این مرحله که اهمیت بسیار بالایی در اورهال لیفتراک دارد و در این مرحله صندلی ها و اگزوز ترمیم و در صورت نیاز تعویض می شود.

اورهال و بازسازی انواع لیفتراک | اورهال و بازسازی انواع لیفتراک دیزل | اورهال و بازسازی انواع لیفتراک برقی | اورهال و بازسازی انواع لیفتراک دوگانه سوز | اورهال و بازسازی انواع لیفتراک سهند | اورهال و بازسازی انواع لیفتراک سپاهان | اورهال و بازسازی انواع لیفتراک تویوتا | اورهال و بازسازی انواع لیفتراک کوماتسو

    خانهخدماتفروشگاهتماس