بشکه گیر لیفتراک

بشکه گیر لیفتراک بشکه گیر لیفتراک

بشکه گیر لیفتراک

بشکه گیر لیفتراک

بشکه گیر لیفتراک

بدلیل اینکه جهت جابجایی مواد توسط لیفتراک ها از شاخک های موجود بر روی لیفتراک بهره برده میشود، همواره جابجایی و حمل بشکه با مشکلات فراوانی مواجه می شود، برای جابجایی این نوع بارها بایستی تغییراتی بر روی لیفتراک صورت پذیرد.

از جمله الحاقیه های رایج لیفتراک که در صنایع مختفی از جمله شیمیایی، نفت، پتروشیمی، رنگ و … استفاده می شود می توان به الحاقیه بشکه گیر لیفتراک اشاره نمود. بشکه گیر حهت جلوگیری از هدر بفت نیروی انسانی شاغل در شرکت ها در حمل و تخلیه بشکه استفاده می شود.

این الحاقیه که توسط سیستم هیدرولیک خود لیفتراک عملیات جابجایی و چرخش دستگاه را انجام میدهد از دو فک که با زاویه ای جهت گرفتن و نگهداشتن بشکه تشکیل شده است می تواند با نصب بر روی هر نوع لیفتراک با هر تناژی بشکه ها را با قطرها و وزن های مختلف حمل نماید.

بشکه گیرهای لیفتراک در سه نوع بشگه گیر عقابی، بشگه گیر هیدرولیکی لیفتراک و بشکه گیر هیدرولیکی گردان لیفتراک تولید و به بازار مصرف عرضه می گردند. این بشکه گیر ها در انواع بشکه گیر تکی، دوتایی، چهارتایی طراحی می شوند.

بشکه گیر عقابی لیفتراک

این نوع بشکه گیر مکانیزم ساده داشته و با گیره هایی که بر روی آن قرار گرفته است به راحتی می تواند لبه بشکه های فلزی را گرفته و جابجا نماید بشکه گیر های عقابی در انواع تکی، دوتاییو 4 تایی طراحی و تولید می شوند. از مزایای بشکه گیر عقابی به عدم وابستگی به سیستم هیدرولیک لیفتراک، نصب و انفصال ساده بشکه گیر و امکان استفاده دومنظوره از لیفتراک هم بعنوان بشکه بر و هم استفاده از شاخک های لیفتراک برای حمل پالت اشاره نمود و از معایب این بشکه بر ها عدم توانایی آنها در چرخش بشکه ها می باشد.

بشکه گیر هیدرولیک لیفتراک

بشکه گیر لیفتراک

این نوع بشکه گیر ها به نسبت بشکه گیرهای عقابی از مکانیزم پیچیده تری برخوردار هستند. کنترل بشکه گیر هیدرولیکی از طریق اهرمهایی که در کابین لیفتراک در اختیار اپراتور قرار دارد کنترل می شود. عملیات باز و بسته شدن و همچنین گردش بشکه گیر توسط شیلنگ های هیدرولیکی که با شیرهای هیدرولیکی کنترل می شوند انجام میگیرد. از برندها معتبر تولید کننده بشکه گیر برای لیفتراک می توان به  Cascade ، Kaup آلمان ، Bolzoni و Koyo ژاپن اشاره نمود.

شرکت هایپرصنعت نظر به اهمیت صنعت جابه جایی مواد در اجرا و پیشبرد اهداف والای پروژه های ملی و صنعتی  کشور با هدف ایجاد یک مجموعه متخصص در زمینه فروش الحاقی لیفتراک اقدام به فروش انواع بشکه گیر از برندهای معتبر جهانی نموده است و در صورت نیاز آماده نصب و تعمیر انواع الحاقیه و خدمات رسانی به سراسر کشور می باشد

از سایر الحاقیه های ارائه شده توسط این مجموعه می توان به :

 بلوک گیر لیفتراک، فورک پوزیشنر، رول گیر لیفتراک، ساید شیفت لیفتراک، کویل گیر لیفتراک، کارتن کلمپ لیفتراک می توان اشاره کرد.

Enter your keyword