لیفتراک دوگانه سوز

لیفت تراک هایی که موتور دوگانه سوز (گازی،بنزینی) دارند،همانند لیفتراک های گازی ودیزلی برای مکان های باز طراحی شده اند ; ولی می توان از انها در مکان های سربسته بزرگ با تهویه مناسب مانند کارگاهها وانبارهای وسیع استفاده کرد .این مدل از لیفت تراک ها می توانند  سنگین ترین بارها را جابه جا کنند واگر نیاز به ظرفیت بیش از یک ونیم تن باشد ، مناسب می باشند . لیفت تراک های دوگانه سوز به علت داشتن حجم زیاد وتنوع سوخت (گاز وبنزین)نسبت به لیفت تراک های گازی زمان طولانی تری کار می کنند .موتور این لیفت تراک ها شبیه موتور دوگانه سوز مورد استفاده در خودروها هستند که بدین جهت قظعات آن به راحتی با قیمت های مناسب در دسترس هست .کاتالیزور اگزوز در دماهای بالاعملکرد بهتری نسبت به لیفت تراک های دیزلی دارد .شتاب وسرعت بالابری زیاد لیفت تراک دوگانه سوز مزیتی نسبت به سایر لیفت تراک می باشد.

موتور لیفتراک های گازسوز

موتور لیفتراک دوگانه سوز ، لیفتراک های دوگانه سوز موتور بسیار قوی دارند و از مقاوت بالایی برخوردار می باشند، به همین دلیل لیفتراک های دوگانه سوز طرفداران بسیار زیادی دارند. موتور لیفتراک برای تبدیل انرژی شیمیایی به انرژی مکانیکی می باشد. با اشتعال سوخت از طریق احتراق داخلی سیلندرها تحت فشار قرار می گیرند و باعث حرکت موتور می شوند. یکی از مهم ترین قطعات لیفتراک ها موتور آن ها می باشد که تامین کننده ی قدرت و گشتاور برای کارکرد لیفتراک می باشد. موتورهای لیفتراک انواع بسیار زیادی دارند و هر یک از آن ها برای لیفتراک های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. مشخصات و اندازه موتور لیفتراک به سایز لیفتراک و وزن وسایلی که قرار است جا به جا کند بستگی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به موتور لیفتراک دوگانه سوز می توانید به نمایندگی فروش لیفتراک دوگانه سوز مراجعه کنید.

فروش لیفتراک دوگانه سوز ، لیفتراک های دوگانه سوز در مکان های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. در کارخانه های مواد غذایی، تولید قطعات مختلف پلاستیکی، آهنی و… از لیفتراک دوگانه سوز استفاده می شود. این ماشین آلات برای بارگیری یا تخلیه ی انبار کاربرد دارند. همه ی افرادی که قصد خرید لیفتراک دوگانه سوز را دارند می توانند به فروش لیفتراک دوگانه سوز مراجعه کرده و لیفتراک مورد نظر خود را در سایز و وزن دلخواه از فروش لیفتراک دوگانه سوز تهیه کنند.

قیمت لیفتراک دوگانه سور

قیمت لیفتراک دوگانه سوز ، مدتی است قیمت همه ی اجناس و ماشین آلات صنعتی از جمله لیفتراک ها افزایش بسیار زیادی داشته است. کاهش و افزایش آن ها به عوامل مختلفی بستگی دارد. اگر قصد خرید لیفتراک را دارید برای اطلاع از قیمت لیفتراک دوگانه سوز باید به فروش لیفتراک دوگانه سوز مراجعه کنید. قیمت لیفتراک دوگانه سوز بسیار متغیر می باشد و به صورت روزانه محاسبه می شود. قیمت لیفتراک دوگانه سوز در مراکز مختلف متفاوت می باشد، برای خرید لیفتراک با قیمت مناسب می توانید به فروش لیفتراک دوگانه سوز مراجعه کنید.

تعمیر لیفتراک دوگانه سوز

تعمیر لیفتراک دوگانه سوز ، اگر لیفتراک شما مثل گذشته کار نمی کند و دچار نقص هایی شده است باید سریعا به مراکز تعمیر لیفتراک دوگانه سوز مراجعه کرده و آن را تعمیر کنید. عدم توجه به خرابی های لیفتراک می تواند باعث بیشتر شدن مشکلات و از کار افتادن لیفتراک شود. یکی از نکاتی که باید به آن توجه کرد تعمیرگاه تعمیر لیفتراک دوگانه سوز می باشد. لیفتراک دوگانه سوز ساختاری پییچیده دارد و فردی که قرار است لیفتراک را تعمیر کند باید با تجربه و کاربلد باشد. اگر به دنبال تعمیرگاه معتبر هستید می توانید به تعمیر لیفتراک دوگانه سوز مراجعه کنید.

معایب لیفتراک دوگانه سوز

لیفتراک های دوگانه سوز معایب بیشتری نسبت به مدل های تک سوز دارند ویکی از مهم ترین معایب این گونه خودروها ،استهلاک بیشتر انها در بخش موتوری وقطعات مصرفی است.لیفتراک های دوگانه سوز به علت آنکه با دو سوخت گاز قشرده وبنزین فعالیت میکنند وبه مرور زمان دچار معایبی در احتراق موتور وتولید توان شده ودر هنگام سوئیچ یا همان عوض کردن نوع سوخت به وسیله کلید هوشمند دچار ریپ های بیش از حد وبه اصطلاخ خفگی موتور می شوند .لازم به ذکر است که برای لیفتراک های دوگانه سوز همانند لیفتراک های دیزلی برای سرویس فصل زمستان از ضد یخ استفاده میشود.

این نوع لیفتراک قابلیت استفاده از دو نوع سوخت گاز و بنزین را دارد. نکته مثبت در این نوع لیفتراک آن است که این دو نوع گاز مکمل یکدیگر هستند و معایب یکدیگر را می پوشانند.

جهت کارکرد بهینه تر این نوع لیفتراک بهتر است هنگام روشن و خاموش کردن دستگاه از بنزین و هنگامی که دستگاه گرم است از سوخت گاز استفاده شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    خانهخدماتفروشگاهتماس