فروشگاه هایپر صنعت

تهیه و توزیع :

  •  انواع برند لاستیک لیفتراک
  • تامین کننده انواع باطری های تراکشن ایرانی و خارجی
  • ارسال قطعات درخواستی به تمام نقاط کشور
  • تعمیرات تخصصی لیفتراک های برقی AC  و DC
  • بردهای الکترونیکی مربوط به ماشین های برقی
  • تعمیر شارژر لیفتراک ها
هایپر صنعت

درباره هایپر صنعت

هایپر صنعت با یک دهه فعالیت وتجربه در زمینه تهیه وتوزیع تایر و باطری لیفتراک و با همکاری مدیران خبره، کارشناسان مجرب و پرسنل با تجربه آموزش دیده در این مهم از فعال ترین فروشگاه ها در سطح ایران می باشد.

کیفیت برتر باعث افزایش بهره وری و سهم فروش در بازار به صورت دراز مدت و پایدار و هم چنین بقاء و موفقیت یک فروشگاه می شود  در کنار رضایت مشتری که یکی از ارکان اساسی معاملات است، باید به این نکته توجه کرد که برای حفظ مشتری و تداوم تسلط بر بازار بایستی فراتر از انتظار مشتری تعامل داشت و این امر جز با ارائه محصول با کیفیت و اخلاق حرفه ای موضوع دیگری را در بر نمی گیرد.

با ده سال تجربه در زمینه ی تهیه و توزیع تایر و باطری لیفتراک و با استفاده از مدیران خبره، کارشناسان مجرب و پرسنل با تجربه آموزش دیده از فعالترین فروشگاهها در ایران می باشد. این شرکت با توجه به نیاز مشتریان و محیط های کاری موجود اقدام به واردات انواع باطری و چرخ لاستیکی انواع لیفتراک نموده است و هردوره با توجه به درخواستها بر تنوع محصولات خود اضافه می کند.

ما مصمم هستيم كه به مشتريان، شرکت ها و جامعه اي كه در آن مشغول فعاليت هستيم، در بلند مدتبا ارائه محصول باکیفیت و قیمتی رقابتی منافع اقتصادي را ارائه نمائيم و اين ماموريت را با لحاظ كردن بالاترين استانداردهاي اخلاقي و حرفه اي تحقق بخشيم.

ما به عنوان يك فروشگاه مشتري مدار تلاش مي كنيم با پيش بيني نيازهاي مشتريان، محصولات و خدمات نوآورانه، باكيفيت و با نرخهاي رقابتي ارائه كنيم و با لحاظ كردن سرعت بالا در تامین محصول، سرعت بخشیدن به فرآیند تحویل کالا و به پشتوانه توانمندي هاي كاركنان متخصص خود، ارائه دهنده برتر كليه محصولات و خدمات باشیم و در اين راه نهايت سعي خود را خواهیم کرد.

جلب رضایت مشتریان بوسیله فراهم کردن بهترین خدمات و تجهیزات، همگام با استانداردهای جهانی برای مشتریان خود و ارائه آن با هزینه های معقول همراه با پشتیبانی کامل

Enter your keyword