لاستیک تراکتور

لاستیک تراکتور | لاستیک تراکتور بارز | لاستیک تراکتور اوزکا | لاستیک کشاورزی

لاستیک تراکتور

تراکتور یکی از قدیمی‌ترین ماشین‌های مولد نیرو است که در کارهای کشاورزی به کار گرفته شده است. روز به روز، ساختمان این خودرو تکمیل‌تر می‌شود. امروزه متناسب با هر کاری، تراکتور ویژه آن ساخته شده است. با توجه به تنوع تراکتور در تناژها و قدرت های کاری متفاوت، لاستیک تراکتور ها نیز با تنوع زیادی تولید و به بازار عرضه شده اند.

تراکتور (به انگلیسی: Tractor) به معنی «کشنده» می‌باشد. این کلمه به ماشین‌هایی اطلاق می‌شود که جهت کشیدن یک بار یا یک وسیله بکار می‌روند. در واقع تراکتور وسیله‌ای است که برای تامین قدرت مورد نیاز جهت کشیدن وسایل و تجهیزات مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ایران از نخستین کشورهایی در جهان است که در آن کشاورزی و زراعت آغاز گردیده‌است. امروزه با افزايش توليدات كشاورزي به جهت رفع نيازمندي هاي رو به رشد جمعيت، این صنعت نقش اساسی در رشد و عدم وابستگی یک کشور ایفا می کند.

یکی از اصلی ترین ماشین آلاتی کشاورزی که در این زمینه به وفور چشم می خورد و می توان گفت نقشی اساسی در مکانیزه کردن کاشت و برداشت محصولات کشاورزی ایفا می کند تراکتور می باشد. برای این منظور تامین بموقع قطعات یدکی این ماشین از جمله لاستیک تراکتور می تواند به جلوگیری از وقفه در فرایند کاشت و برداشت محصولات کشاورزی کمک شایانی نماید. انتخاب لاستیک تراکتور مناسب (اندازه مناسب، طراحی آجدار و ملاحظات ظرفیت بار) می تواند تفاوت چشم گیری در عملکرد تراکتور داشته باشد.

شرکت هایپرصنعت نظر به اهمیت این نوع ماشین آلات در اجرا و پیشبرد اهداف والای پروژه های ملی و صنعتی  کشور با هدف ایجاد یک مجموعه متخصص در زمینه تهیه و توزیع انواع لاستیک های صنعتی و راهسازی ( لیفتراک ،لودر ، بیل بکهو ، مینی لودر و …) و ماشین آلات کشاورزی (تراکتور، کمباین و ….) ماشین آلات فرودگاهی و بنادر از برندهای معتبر جهانی، با استفاده از مدیران خبره، کارشناسان مجرب و پرسنل با تجربه آموزش دیده از فعالترین فروشگاهها در ایران می باشد. این شرکت با توجه به نیاز مشتریان و محیط های کاری موجود اقدام به واردات انواع چرخهای لاستیکی بادی و توپر و همچنین لاستیک های سیمی و نخی برای ماشین آلات صنعتی نموده است و هردوره با توجه به درخواستها بر تنوع محصولات خود اضافه می کند.

سایزهای رایج لاستیک تراکتور جهت ارائه بصورت زیر است :

لاستیک تراکتور ۲۴*۱۲٫۴
لاستیک تراکتور ۲۸*۱۲٫۴
لاستیک تراکتور ۱۶*۷٫۵
لاستیک تراکتور ۱۸*۷٫۵
لاستیک تراکتور ۲۴*۱۴٫۹
لاستیک تراکتور ۲۸*۱۴٫۹
لاستیک تراکتور ۲۸*۱۶٫۹
لاستیک تراکتور ۱۵-۳۰*۱۸٫۴
لاستیک تراکتور ۱۵-۳۴*۱۸٫۴

لاستیک تراکتور | فروش لاستیک تراکتور | نمایندگی لاستیک تراکتور | لاستیک تراکتور اوزکا 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *