لاستیک بیل بکهو

لاستیک بیل بکهو

لاستیک بیل بکهو

بکهو لودر جزء ماشین آلات سنگین راه سازی است که این لودر شامل  یک ماشین، تراکتور مانند مجهز به بیل جلو به نام (Loader) و بیل عقب به نام (BackHoe) با قابلیت چرخش ۱۸۰ درجه می باشد.  این دستگاه در اندازه‌ها و مدل‌های کوچک و بزرگ مناسب برای کار در مزارع و کارهای عمرانی و ساختمانی طراحی شده است  و مناسب برای کارهای سبک می باشند.  با توجه به اندازه (نسبتا) کوچک و قابلیت انعطاف پذیری آن، بیل بکهو در مهندسی شهری و پروژه های ساخت و ساز کوچک (مانند تعمیر جاده های شهری و غیره) و نیز کشورهای در حال توسعه بسیار رایج هستند.

استفاده از بکهو لودرها بسیار رایج است  بکهولودر اصولاً دستگاهی چند منظوره است ، چرا که علاوه بر بارگیری و حفاری که دو عملکرد اصلی آن محسوب می شود ، توانایی انجام فعالیتهای مختلف دیگری را نیز در پروژه دارد و می توانند برای انواع مختلفی از کاربردها همانند ساخت و ساز، تخریبات کوچک، حمل و نقل آسان مواد ساختمانی، حفاری ، محوطه سازی، شکستن آسفالت ، لایروبی، خاکبرداری با حجم کم ، بارگیری کامیون های حامل خاک ، کار در خاک های نرم و مناطق کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرند.

لاستیک بکهو به عنوان آخرین عضو از سیستم انتقال قدرت این دستگاه می باشد که نقش مهمی را در کنترل این نوع ماشین آلات بر عهده دارد. بنابراین انتخاب لاستیک بیل بکهو و نگهداری از آن از عوامل مهم برای عملکرد هر چه بهتر این عضو از سیستم محسوب می گردد. در سالهای اخیر با توجه به ورود لاستیک هایی دارای عدم مرغوبیت کافی در بازار ماشین آلات، داشتن منبع مطمئن جهت تهیه تایرهای بروز و با کیفیت مناسب در جلوگیری از توقف های دستگاه، ضروری بنظر می رسد. توصیه می شود به منظور انتخاب صحیح رینگ و لاستیک بکهو ، از کتابچه راهنمای مربوط به این دستگاه که معمولا همراه با بکهو عرضه می شود، استفاده شود .

شرکت هایپرصنعت نظر به اهمیت این نوع ماشین آلات ( بیل بکهو ) در اجرا و پیشبرد اهداف والای پروژه های ملی و صنعتی  کشور با هدف ایجاد یک مجموعه متخصص در زمینه تهیه و توزیع انواع لاستیک های صنعتی و راهسازی ( لیفتراک ،لودر ، بیل بکهو ، مینی لودر ، ماشین آلات کشاورزی و …) و ماشین آلات فرودگاهی و بنادر از برندهای معتبر جهانی، با استفاده از مدیران خبره، کارشناسان مجرب و پرسنل با تجربه آموزش دیده از فعالترین فروشگاهها در ایران می باشد. این شرکت با توجه به نیاز مشتریان و محیط های کاری موجود اقدام به واردات انواع چرخهای لاستیکی بادی و توپر و همچنین لاستیک های سیمی و نخی برای ماشین آلات صنعتی نموده است و هردوره با توجه به درخواستها بر تنوع محصولات خود اضافه می کند.

از نمونه سایزهای قابل ارائه لاستیک بیل بکهو در این مجموعه می توان به موارد زیر اشاره نمود :

لاستیک بیل بکهو ۲۸*۱۶٫۹

لاستیک بیل بکهو ۲۸*۱۸٫۹

لاستیک بیل بکهو ۱۸*۱۲٫۵

لاستیک بیل بکهو ۲۴*۱۶٫۹

لاستیک بیل بکهو ۲۴*۱۷٫۵

 

لاستیک بیل بکهو | لاستیک بیل بکهو | لاستیک بیل بکهو | لاستیک بیل بکهو | لاستیک بکهو | لاستیک بکهو لودر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *