لاستیک بیل بکهو

لاستیک بیل بکهو

لاستیک بیل بکهو

ماشین آلات بیل بکهو درواقع لودرهای کوچکی هستند که این وسیله ها یک بیل مکانیکی در پشت خود (BackHoe)  دارند و این بیل با قابلیت چرخش ۱۸۰ درجه می باشد. و این ماشین آلات مناسب برای کارهای سبک می باشند در ضمن از این وسیله بعنوان لودر (Loader) نیز استفاده می شود و با کمک باکت موجود در جلوی این دستگاه می توان کارهای مربوط به لودر را در حجم پایین تری انجام داد .

 بکهولودر اصولاً دستگاهی چند منظوره است ، چرا که علاوه بر بارگیری و حفاری که دو عملکرد اصلی آن محسوب می شود ، توانایی انجام فعالیتهای مختلف دیگری را نیز در پروژه دارد.

برای افزایش کارآیی و قابلیت این دستگاه از بیل جلو چند منظوره، دکل عقب تلسکوپی، آکسل محرک جلو (۴WD)، ساید شیفت کشویی، قفل دیفرانسیل، کابین مجهز به امکانات رفاهی داخلی برای راننده، جعبه دنده نوع Shuttle یا Power Shift و … استفاده می‌شود.

شرکت هایپرصنعت نظر به اهمیت این نوع ماشین آلات ( بیل بکهو ) در اجرا و پیشبرد اهداف والای پروژه های ملی و صنعتی  کشور با هدف ایجاد یک مجموعه متخصص در زمینه تهیه و توزیع انواع لاستیک های صنعتی و راهسازی ( لیفتراک ،لودر ، بیل بکهو ، مینی لودر ، ماشین آلات کشاورزی و …) و ماشین آلات فرودگاهی و بنادر از برندهای معتبر جهانی، با استفاده از مدیران خبره، کارشناسان مجرب و پرسنل با تجربه آموزش دیده از فعالترین فروشگاهها در ایران می باشد. این شرکت با توجه به نیاز مشتریان و محیط های کاری موجود اقدام به واردات انواع چرخهای لاستیکی بادی و توپر و همچنین لاستیک های سیمی و نخی برای ماشین آلات صنعتی نموده است و هردوره با توجه به درخواستها بر تنوع محصولات خود اضافه می کند.

از نمونه سایزهای قابل ارائه بیل بکهو در این مجموعه می توان به موارد زیر اشاره نمود :

لاستیک بیل بکهو ۲۸*۱۶٫۹

لاستیک بیل بکهو ۲۸*۱۸٫۹

لاستیک بیل بکهو ۱۸*۱۲٫۵

لاستیک بیل بکهو ۲۴*۱۶٫۹

لاستیک بیل بکهو ۲۴*۱۷٫۵

 

لاستیک بیل بکهو                        لاستیک بیل بکهو                             لاستیک بیل بکهو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *