ساید شیفت لیفتراک

ساید شیفت لیفتراک

ساید شیفت لیفتراک

ساید شیفت لیفتراک

ساید شیفت‌ لیفتراک نوعی الحاقیه می باشد که ما بین کریج و شاخک های لیفتراک قرار گرفته و این امکان را به لیفتراک می دهد تا اپراتور توسط نیروی هیدرولیک با لیورهایی که در داشبورد لیفتراک قرار میگیرند جابجایی عرضی شاخک ها را داشته باشد.

این جابه جایی عرضی شاخک های لیفتراک باعث افزایش مانور پذیر لیفتراک، افزایش کارایی، کاهش زمان بارگیری و تخلیه در محیط هایی هست که فضای کافی برای لیفتراک وجود ندارد. همچنین بدلیل اینکه در حین بارگیری و تخلیه بجای کل لیفتراک، شاهک های آن تغییر موقعیت میدهند این مزیت باعث کاهش استهلاک موتور و گیربکس لیفتراک می گرددند که به نوبه خود باعث کاهش هزینه های تعمیرات و سرویس لیفتراک  می شود.

ساید شیفت لیفتراک

ساید شیفت لیفتراک

از دیگر مزایای استفاده از ساید شیفت میتوان به کاهش زمان هندلینگ و بهبود قدرت مانورپذیری لیفتراک، افزایش سرعت بارگیری و تخلیه بار با حرکت شاخک ها به سمت چپ و راست، استفاده بهینه از فضای انبار، اشاره نمود.

ساید شیفت از نوعی فولاد Sd52 ساخته می شود که استهکام بالا و سایش کمتر از مزایای این نوع فولاد می باشد. امروزه بسیاری از لیفتراک ها توسط سازندگان این نوع دستگاهها مجهز به سایدشیفت می شوند تا در برداشتن و تخلیه بارهای سنگین دقت بیشتری داشته باشند، اما در صورتیکه این الحاقی در لیفتراکی وجود نداشته باشد، می‌توان به عنوان یک اتصال اضافی بر روی آن نصب گردد. ساید شیفت لیفتراک این توانایی را به اپراتور میدهد تا بتواند شاخک ها را 20 سانتیمتر به راست و چپ هدایت کند که این امر باعث افزایش عمر مفید گیربکس ، افزایش قدرت مانور دستگاه و صرفه جویی در زمان می شود .

هایپرصنعت تبریز با توجه به اهمیت صنعت جابه جایی مواد و با هدف ایجاد یک مجموعه متخصص در طراحی، تولید و فروش انواع الحاقیه لیفتراک در تناژها و ابعاد مختلف از جمله ساید شیفت برای لیفتراک های 2 تا 7 تن نموده است. ساید شیفت های تولیدی این مجموعه دارای بالاترین استانداردهای بین المللی و توسط مهندسین مجرب ساخت و تولید طراحی و با تضمین کیفیت و گارانتی به بازار عرضه می گردند.

این ساید شیفت ها به راحتی بر روی انواع لیفتراک تویوتا ، لیفتراک کوماتسو ، لیفتراک سپاهان ، لیفتراک زوم لاین ، لیفتراک سهند ، لیفتراک دوو – دوسان، لیفتراک هلی ، لیفتراک های برقی ، لیفتراک های دیزل و لیفتراک ها دوگانه سوز نصب میگردند.

از جمله ساید شیفت هایی که برای نصب روی لیفتراک برای مشتریان عرضه میگردد میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

ساید شیفت پشت 41 – برای لیفتراک هایی تا تناژ 2.5 تن

ساید شیفت پشت 51 – برای لیفتراک هایی تا تناژ 4.5 تن

ساید شیفت پشت 64 – برای لیفتراک های بالاتر از 5 تن

 

 

 

ساید شیفت لیفتراک | تولید ساید شیفت لیفتراک | ساخت ساید شیفت لیفتراک | ساید شیفت لیفتراک تویوتا | ساید شیفت لیفتراک سهند | ساید شیفت لیفتراک سپاهان | ساید شیفت لیفتراک کوماتسو 

نوشتن یک پیام

Your email address will not be published.

پست مرتبط

Enter your keyword