عدل گیر لیفتراک

عدل گیر لیفتراک

عدل گیر لیفتراک

عدل گیر لیفتراک

عدل گیر لیفتراک 

بدلیل اینکه بارها بر روی پالت قرار می گیرند بنابراین تمامی تجهیزات انبارداری از جمله جک پالت، استاکر ، ریچتراک و لیفتراک برای حمل بار طراحی شده اند . برای حمل پالت در لیفتراک از دو شاخک لیفتراک که در جلو لیفتراک قرار میگیرند بهره برده می شود.

در موارد خاص این نیاز احساس می شود که بارهای خاصی جابجا شود که با استفاده از این شاخک ها بسیار دشوار و یا در عمل امکان پذیر نمی باشد. یکی از الحاقیه هایی که به وفور استفاده می شود الحاقیه عدل گیر لیفتراک می باشد.

عدل گیر لیفتراک

از عدلگیر لیفتراک در کاخانجات پنبه، صنایع کنف خام، ریسندگی و بافندگی، ضایعاتی مانند کارتن و یا کاغذ و شرکت هایی که از این دسته بارها در آنها وجود دارد استفاده  میشود. از عدل گیر لیفت تراک برای حمل بارهای عدل شکل همانند ضایعات پرس شده کاغذ و یا جابجا کردن عدل های پنبه استفاده می گردد.

عدل گیر از دو فک که قابلیت باز و بسته شدن را  دارد تشکیل شده است. این الحاقیه برای تناژها و دهانه های مختلف طبق سفارش مشتری طراحی و ساخته می شود. این وسیله جابجایی بارهای مختلف را با توجه به حجم و اندازه  بسیار ایمن و آسان می گرداند.

از مزایای عدل گیر لیفتراک می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • با کمک این الحاقیه آسیب به بار عدل به حداقل امکان میرسد.
  • با توجه به جایگیزینی عدل گیر به جای شاخک لیفتراک در جابجایی زمانی بار صرفه جویی می شود.
  • قابلیت نصب برو روی انواع لیفتراک
  • ساخته شده از بهترین متریال فولادی
  • حذف پالت در کالاهای مستطیل شکل و مربع شکل
  • با توجه به حذف پالت، ایجاد فضای باز بیشتر جهت انبارش

شرکت هایپرصنعت نظر به اهمیت صنعت جابه جایی مواد در اجرا و پیشبرد اهداف والای پروژه های ملی و صنعتی  کشور با هدف ایجاد یک مجموعه متخصص در زمینه فروش الحاقی لیفتراک اقدام به فروش انواع عدل گیر از برندهای معتبر جهانی نموده است و در صورت نیاز آماده نصب و تعمیر انواع الحاقیه و خدمات رسانی به سراسر کشور می باشد

از سایر الحاقیه های ارائه شده توسط این مجموعه می توان به :

 بلوک گیر لیفتراک، بشکه گیر لیفتراک، فورک پوزیشنر، رول گیر لیفتراک، ساید شیفت لیفتراک، کویل گیر لیفتراک، کارتن کلمپ لیفتراک می توان اشاره کرد.

Enter your keyword