رول گیر لیفتراک

رول گیر لیفتراک رول گیر لیفتراک رول گیر لیفتراک رول گیر لیفتراک رول گیر لیفتراک رول گیر لیفتراک

رول گیر لیفتراک

رول گیر لیفتراک

در حالت کلی لیفتراک برای حمل پالت طراحی شده است، برای همین منظور از دو عدد شاخک لیفتراک که بر روی کریج آن قرار دارند استفاده می شود. در حالت خاص همانند کارخانجات کاغذسازی نیاز است تا بارهای رول مانند توسط لیفتراک جابجا گردند. در این حالت خاص به جای شاخک ها از الحاقیه ای به نام الحاقیه رول گیر استفاده می شود.

رول گیر اپندر

رول گیر اپندر

این الحاقیه لیفتراک دارای دو فک با دهنه های مختلف برای اوزان 2 الی 7 تن طراحی و ساخته می شوند. رول گیر به دو حالت رول گیر اپندر و رول گیر روتاری تولید می شود. گیره های الحاقیه رول گیر به شما این امکان را می دهد که رول های کاغذی را بدون توجه به اندازه رول، وزن و نوع رول حمل و مدیریت نمایید.

از الحاقیه رول گیر برای حمل رول های کاغذی، انواع لوله و بارهایی که به صورت استوانه ای می باشد استفاده می شود. از برندهای معتبر تولید کنند الحاقیه رول گیر می توان به شرکت های  Cascade و Kaup اشاره نمود.

رول گیر روتاری

رول گیر روتاری

از مزیت های استفاده از رول گیر می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • قابلیت چرخش 360 درجه رول ها
  • امکان تنظیم فشار کفی های رول گیر به منظور عدم آسیب به رول ها
  • طراحی و ساخت رول گیر با توجه به مشخصات محصول مشتری
  • استفاده از سیستم هیدرولیکی لیفتراک
  • ساخته شده از متریال های با کیفیت و با طول عمر بالا
  • بهبود عملکرد لیفتراک در جابجایی بارهای رولی و کاهش
  • قابل نصب بر روی انواع برند لیفتراک

شرکت هایپرصنعت نظر به اهمیت صنعت جابه جایی مواد در اجرا و پیشبرد اهداف والای پروژه های ملی و صنعتی  کشور با هدف ایجاد یک مجموعه متخصص در زمینه فروش الحاقی لیفتراک اقدام به فروش انواع رول گیر لیفتراک از برندهای معتبر جهانی نموده است و در صورت نیاز آماده نصب و تعمیر انواع الحاقیه و خدمات رسانی به سراسر کشور می باشد

از سایر الحاقیه های ارائه شده توسط این مجموعه می توان به :

 بلوک گیر لیفتراک، بشکه گیر لیفتراک، فورک پوزیشنر، عدل گیر لیفتراک، ساید شیفت لیفتراک، کویل گیر لیفتراک، کارتن کلمپ لیفتراک می توان اشاره کرد.

Enter your keyword