باطری لیفتراک | باتری لیفتراک | باطری لیفتراک برقی

لیفتراک های برقی برای کاربردهای مخصوص در محیط های باز و مخصوصا برای فضاهائی مناسب است که نباید در آن ها هیچ گونه آلودگی و احتراقی صورت گیرد و برای استفاده در فضاهای کوچک توانمندی و قدرت مانور خوبی از خود نشان می دهند.  لیفتراک های الکتریکی بهترین انتخاب برای انبار ها ، فضای بسته ی کارخانجات ، سردخانه ها ، مراکز توزیعی و مکان های تولیدی و استفاده در دیگر مکان های سربسته مناسب می باشند.

این لیفتراک بطور معمول دارای موتوری از نوع AC با ضریب ایمنی بالا می باشند که موتور این تجهیزات از طریق یک باطری لیفتراک از نوع اسیدی –  سربی با ولتاژ و آمپراژ مناسب برای تامین انرژی خود تغذیه می شوند.

لیفتراک برقی

لیفتراک برقی

erp13-15vc-3-wheel-electric-counterbalanced-main
مزایای لیفتراک برقی

باطری لیفتراک برقی

باطری لیفتراک از سلول های ۲ ولتی تشکیل شده و معمولا در ولتاژهای ۲۴ ولت ، ۳۶ ولت ، ۴۸ ولت ، ۷۲ ولت ، ۸۰ ولت ، دوبل ۴۰ ولت ، و در آمپر ساعت های مختلف از ۳۰۰ آمپر ساعت الی ۱۰۰۰ آمپر ساعت میباشند و نکته اساسی در کلیه باطری ها این است که همگی مضربی از ۲ ولت میباشند یعنی بطور مثال یک باتری لیفتراک ۴۸ ولت شامل بیست و چهار سلول دو ولتی و یا یک باطری لیفتراک ۸۰  ولتی شامل چهل سلول دو ولتی میباشد.

نوع ساختار باطری لیفتراک ها معمولا  باتری سربی اسیدی بوده است و تنوع باطری های این فروشگاه جهت استفاده در کاربردهاى مختلف با شرايط کارىى سنگين و معمولى مانند انواع تراکهاى برقى، ليفت تراک، پالت تراک، استاکر ، ريچ تراک و بالابرهاى برقى وهمچنین ماشين هاى نظافت شهرى و سايرر صنایع و تجهيزات با کاربرد مشابه در استاندارد های جهانی عرضه ميگرد.

باطری هاوکر HAWKER آلمان

شرکت  EnerSys با چند دهه تجربه، در سراسر جهان تحت مارک های Oldham و Varta ، توانست با اتکا به پشتوانه بسیار قوی خود نام تجاری قوی وو مقرون به صرفه  Hawker را به عنوان یک برند معتبر و راه حلی برای نیازهای صنعتی و کاربردهای متنوع معرفی کند. دانش و تخصص وسیع در ساخت باتری های اسید سرب، این شرکت را قادر ساخته است که محصولات خود را در سراسر جهان بعنوان یک محصول منحصربفرد با عملکرد مطلوب و طول عمر بیشتر تولید نماید. هدف و فلسفه این شرکت همواره بهبود مستمر در عملکرد و ویژگی های فنی محصولات خود بوده است.

از جمله ویژگی های هاوکر می توان به  شارژ سریع ، مطابقت با استانداردهای جهانی و سازگاری با بیشتر ماشین آلات صنعتی ، کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری اشاره کرد .

hawker-plus

باطری هاوکر Hawker Perfect Plus

باطری هاوکر  Hawker Perfect Plus سطح بالایی از قدرت و قابلیت اطمینان  بیشتری را در شرايط کارى سنگين و معمولى برای دستگاههای صنعتیی همانند انواع تراکهاى برقى، ليفت تراک، پالت تراک، استکر، ريچ تراک و بالابرهاى برقى، ماشين هاى نظافت شهرى، کارگاهى و دستگاههاى TGV و LGV صنايع کاشى و سراميک، صنايع ريلى، نيروگاهى و نفت و گاز و ساير تجهيزات با کاربرد مشابه  را مهیا می سازد.

این نوع سری باطری ها بهره وری بالاتری را در نسبت به مدل های مشابه فراهم می کند و شارژ بیشتری را در خود نگه می دارد که این مزیت ها با کمک استفاده از تکنولوژی پیشرفته در روند ساخت صفحات مثبت آن به دست آمده است.

اندازه صفحات با توجه به حجم موجود جعبه های سلول های باطری بهینه سازی شده و بهبود یافته است. تمام این پیشرفت فنی افزایش ظرفیت سلول را در مقابل حفظ ابعاد بیرونی آن موجب شده است که بهره وری بسیار بالایی را برای این نوع باطری ها فراهم نموده است  که این تکنولوژی در سری های DIN  و BS بکار رفته است که مطابق با ابعاد استاندارد DIN/EN 60254 و  IEC 254-22 می باشد.